Kategorie
Wydrukuj zdjęcie

 

załaduj zdjęcie z dysku

 

Nakładanie fototapet

Tapeta papierowa

 

 

Tapeta fizelinowa

 

Korzystamy z kuriera

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJE

O Nas

Witamy na stronie Agencji Reklamowej i drukarni wielkoformatowej RST-GRUPA.
Nasza oferta to szeroka gama produktów niezbędnych do skutecznej identyfikacji zewnętrznej, wewnętrznej i internetowej firmy. Wyróżnia nas od pozostałych firm na rynku polskim to, że wykonujemy usługi na własnych maszynach. Działamy na terenie całego kraju.

 

NASZE ATUTY

 

Na bazie wieloletniego doświadczenia wyniesionego z  Praktyki założyłem firmę zajmującą się  reklamą w  Bydgoszczy skąd wywodzi się firma. W 2012 roku w Bydgoszczy  powstała drukarnia, która specjalizuje się w profesjonalnym druku grafik reklamowych na szerokim spektrum materiałach.

 

Zajmującą się drukiem grafik  reklamowych na różnych materiałach. Współpracujemy głównie z agencjami reklamowymi, architektami wnętrz oraz dużymi firmami sieciowymi. Drukujemy na materiałach banerowych, płytach mdf ,szkle,  materiały pokrywane i laminowane PCV, podłoża sztywne oraz inne nietypowe nośniki.

 

Firma na początku zatrudniała 1 osobę wraz zemną i zaczynała od jednej maszyny Roland używanej, zatrudniamy 10 osób, ściśle współpracujemy z Naszymi przedstawicielami na terenie całego kraju i poza terenem Polski.

 

Jako jedyni w Bydgoszczy możemy zaproponować zarówno druk  cyfrowy ,sublimacyjny,  solventowy oraz druk UV. Posiadamy 4 maszyny do druku,laser,drukarkę cyfrową do druku na koszulkach Posiadamy również własne wykańczalnie,pozwala to nam kontrolować jakość naszych wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie produkty wykonujemy bez udziału  podwykonawców co znacznie skraca czas produkcji, pozwala dokładnie kontrolować koszty i w ten sposób dopasować się do indywidualnych wymagań klientów.
Dla nas najważniejsze jest, aby jakość naszych produktów oraz doskonały serwis przerosły oczekiwania klienta. Aby to osiągnąć systematycznie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje biorąc udział w szkoleniach, śledzimy nowe możliwości w dziedzinie reklamy biorąc czynny udział w targach poligraficznych.

 

Dzięki doświadczeniu w branży reklamowej przygotowaliśmy bogatą ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty charakteryzują się stałym niezmiennie wysokim poziomem jakości. Stale rozwijany park maszynowy, inwestowanie w najnowsze technologie sprawia, że jesteśmy liderem w Bydgoszczy. Wyznaczamy nowe poziomy jakości, które są dostosowane do oczekiwań naszych klientów.

 

Specjalizujemy się w wydrukach na materiałach: banerów oraz wydrukach wielkoformatowych na różnych nośnikach. Nasze produkty można znaleźć na terenie naszego województwa.

Loading...